BMV EH Delight LP

LP_Delight_header

 

Co přináší nová keramika Emile Henry?

Pokud již nějakou keramiku značky Emile Henry vlastníte, tak jistě víte, že je synonymem kvality, spolehlivosti a designu. Co nového ale přináší kolekce Delight?

Nová dimenze vaření!

Největší novinkou je možnost používat keramiku na všech typech vařičů a to dokonce včetně indukce s funkcí Boost a mikrovlnky. Toto nádobí si tak může domů pořídit již opravdu každý!

 

Prohlédnout produkty

 

Keramika je odolná teplotním šokům

Můžete v ní tedy například smažit na plný výkon a pak klidně polít studenou vodou. Můžete ji také bez obav dát do mrazáku.

Promyšleno do nejmenších detailů

Výstupky na pokličce pomáhají srážení páry a působí tak jako automatický samopodlívací systém vhodný pro pomalé vaření.

Dvojitá sada bočních úchytů umožňuje snadnou manipulaci s víkem bez namáhání a pomáhá zajistit poklici.

 
 

Další vychytávky

Nádobí má oblé křivky pro pohodlné míchání a superodolný materiál, který odolá jakémukoliv poškrábání. Můžete v něm klidně naporcovat maso.

Široký a vyvýšený úchyt pro dobrou přilnavost. Může být také použit pro odkládání vařečky.

Kvalita a lehkost

Nádobí je 100% přírodní, vyrobené z burgundské hlíny, písku a vody. Navíc je až o 30% lehčí než litina, takže se s ním velmi dobře manipuluje.

 

Prohlédnout produkty

 

Nepřilnavý povrch? Ale jistě!

Nepřilnavý povrch je v současnosti již samozřejmostí a najdete jej tak i u kolekce Delight. Emile Henry si je navíc tak jistý kvalitou a odolností svých výrobků, že vám na tyto produkty dá záruku 5 let!

Ruční práce a design

Každý kousek je originál, vyrobený ručně ve Francii podle návrhu designérky Véronique Maire a opatřený číslem pracovníka, který jej vyrobil.

 

LP_Delight_footer

Prohlédnout produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení