RRD

Skládací plachta RRD + nafukovací skluzový paddleboard Neon X1 10’4″x34″x5″

Vše v jednom. Skládací oplachtění, skládací plachta, nafukovací plovák - Vše sbalíte do malého balíčku a můžete cestovat jak se vám zlíbí.

Velikost v m²
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
standardní cena: 71 000 Kč –33 % 47 000 Kč
Dostupnost: Vyprodáno
Skládací plachta RRD + nafukovací skluzový paddleboard Neon X1 10’4″x34″x5″
RRD
komplet windsurfing s paddleobardem neon a
Novinka
71 000 Kč –33 %

Detailní popis produktu

paddleboardneonx1windsupbluemain

Nafukovací windsurfing Neon x1

Univerzální deska, která se může pochlubit svými skvělými vlastnostmi, a to nejen jako klasický paddleboard, ale i jako skvělý windsurfingový plovák. Nejdůležitějším krokem bylo snížit výšku paluby na 12 cm a udržet dostatečnou pevnost desky. To se nám povedlo díky nejmodernější technologii 3D Light Fusion, která paddleboardu dodává ještě větší tuhost. Po upravení paluby jsme kompletně předělali spodek desky a to zejména v zadní části, kde jsme lehce zúžili ocas desky a části přední, kde se nám podařilo ještě mírně navýšit nose a to i při snížení paluby paddleboardu. Výsledkem těchto změn je neskutečně hravý a příjemný tvar, který je dokonalý jak na pádlování, tak windsurfing. U windsurfingu vám navíc odpustí spousty chyb v začátcích. Plovák nemá poutka. Ale na tak stabilním paddleoardu je to výhoda. Na paddleboad lze přidělat kajaková sedačka

Slovy RRD

Bezpochyby naše doposud největší inovace. Skládací Compact Freeride vám poskytne vysoký výkon pro windsurfing, a to v přenosném balení.

Ať už jste na cestách, máte malé auto, nebo pokud bojujete s nedostatkem úložného prostoru, oplachtění Compact Freeride je tím správným řešením.

"Skládací oplachtění Compact Freeride navždy změní způsob, jakým uvažujeme o windsurfingu."

skládacací rig

Komplet obsahuje:

Kategorie: Sety na windsurfing
? Rozměry: 315 cm 86cm 12cm
Výtlak: 267 l
? Nosnost: do 120 Kg
#sizes_table#: hidden

Jak nastrojit plachtu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: